Na een succesvol einde van 2023 waren alle ogen gericht op de AMR24 van Aston Martin. Wederom bestond de line-up uit Lance Stroll en Fernando Alonso. Het team hoopte de ingezette stijgende lijn door te zetten, maar dat viel al heel snel tegen. Uiteindelijk eindigen ze op de vijfde positie in het constructeurskampioenschap met een heel groot gat naar Mercedes.
Het was een seizoen met zijn welbekende ups and downs voor het team van Aston Martin. Omdat ze ervoor hadden gekozen om hetzelfde coureurspaar te behouden, konden ze samen verderwerken aan de ontwikkeling van de AMR24. Hiermee wilden ze graag een plekje stijgen in het constructeurskampioenschap en structureel punten halen tijdens de races. Dit bleek echter wat lastiger dan gedacht. In het begin van het seizoen wist Fernando Alonso consistent punten te behalen, in tegenstelling tot zijn teamgenoot Lance Stroll. Het zorgde ervoor dat ze een achterstand aan het creëren waren op hun directe concurrenten in het kampioenschap. Volgens de coureurs lag het aan de kwaliteiten van de auto en de snelheid hiervan. Ze hoopten dat het door het jaar heen met updates beter zou gaan worden.
Dit is een premium update van Grand Prix Radio. Door je te abonneren op deze updates via onze apps steun je de constante ontwikkeling van Grand Prix Radio en krijg je toegang tot nog meer unieke verhalen, video’s en foto’s over de autosport. De premium updates van Grand Prix Radio kun je lezen in de Grand Prix Radio apps.