Op het circuit in Monza, waar dit weekend het Formule 1-circus op bezoek komt, heeft zich eerder vanmiddag een opmerkelijke situatie voorgedaan: de safety car is tijdens de verkenningsronden gecrasht.
De safety car, met Bernd Mayländer achter het stuur, is in Parabolica - de laatste bocht op Circuit Monza - in de bandenstapels beland. Maylander was, zoals gebruikelijk is op de donderdag voorafgaand aan het raceweekend, bezig met wat verkenningsronden over het circuit, totdat hij op hoge snelheid de controle over de bolide verloor bij het ingaan van Parabolica en hard van de baan stuiterde.
Op de foto's is te zien dat de Aston Martin met de linker voorkant de muur heeft geraakt en dat Mayländer en zijn bijrijder ongedeerd konden uitstappen. Het is niet de verwachting dat dit problemen gaat opleveren voor de rest van het weekend, want meestal zijn er meerdere safety cars aanwezig op de baan.
Foto: Daily Express
Lees ook: BREAKING: FRANCO COLAPINTO RIJDT REST VAN HET SEIZOEN VOOR WILLIAMS
Lees ook: KIMI ANTONELLI RIJDT FP1 IN MONZA
Lees ook: FERRARI KOMT MET NIEUWE UPDATE IN MONZA