Nog even en het Formule 2-seizoen van 2025 gaat van start. Vanaf de eerste race in Australië tot de laatste race in Abu Dhabi zullen 22 rijders gaan uitmaken wie zich tot kampioen van de FIA Formule 2 mag kronen. En wát voor een rijders. Veel enorm talentvolle coureurs maken de overstap van de Formule 3 naar de F2, of er blijven er een paar hangen die nog iets te bewijzen hebben. We kunnen ons gaan opmaken voor een van de spannendste F2-seizoen sinds tijden, en dat is te danken aan de spectaculaire grid. Welke coureurs kunnen we verwelkomen, en wie rijdt waar? Dat gaan we uitzoeken!
Het Formule 2-seizoen van 2024 was al om te smullen. Er waren mooie gevechten, spannende races en spectaculaire crashes. Er waren veel snelle rijders, niet gek dus dat maar liefst vijf (!) coureurs de overstap naar de Formule 1 maken. In weer een nieuwe autosportjaar schuiven ook veel Formule 3-coureurs een plekje omhoog om te proberen om zich te meten met de vele andere talentvolle coureurs. Naast de vele verschuivingen tussen de verschillende formules zijn er ook een paar coureurs die binnen de F2 van plek wisselen, op zoek naar meer geluk. Of dat de goede keuze was zien we aan het einde van het jaar, maar speculeren kunnen we wel alvast doen.
Dit is een premium update van Grand Prix Radio. Door je te abonneren op deze updates via onze apps steun je de constante ontwikkeling van Grand Prix Radio en krijg je toegang tot nog meer unieke verhalen, video’s en foto’s over de autosport. De premium updates van Grand Prix Radio kun je lezen in de Grand Prix Radio apps.