Max Verstappen: “Gaat hele weekend dicht bij elkaar zitten”

door Tim Koenders
Premium update
Max Verstappen voorafgaand aan GP Azerbeidzjan 2025 (2)
Premium update

Max Verstappen is erg blij met de pole position voor de sprint voor de Grand Prix van de Verenigde Staten. De Nederlander verwacht dat het de rest van het weekend erg spannend gaat worden.

Dit weekend wordt er gereden in de Verenigde Staten. Tijdens het weekend op COTA wordt er een sprint verreden. Dat houdt in dat er op vrijdag na de eerste vrije training direct wordt gekwalificeerd voor de sprint. Het houdt ook in dat er extra punten te verdienen zijn in de strijd om het kampioenschap. Verstappen doet nog mee om het kampioenschap maar zal dan eigenlijk wel iedere Grand Prix en sprint moeten winnen. Een eerste stap heeft de Nederlander gezet door de pole position voor de sprint voor de Grand Prix van de Verenigde Staten.

Dit is een premium update van Grand Prix Radio. Door je te abonneren op deze updates via onze apps steun je de constante ontwikkeling van Grand Prix Radio en krijg je toegang tot nog meer unieke verhalen, video’s en foto’s over de autosport. De premium updates van Grand Prix Radio kun je lezen in de Grand Prix Radio apps.

door Tim Koenders

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanmelden