VCARB niet tevreden over kwalificatie in Zandvoort: "Hadden meer verwacht"

door Olav Veenhof
daniel ricciardo 2024 monaco

VCARB is niet tevreden over de kwalificatie in Zandvoort. Na een zestiende tijd voor Daniel Ricciardo en een dertiende tijd voor Yuki Tsunoda druipen beide coureurs af. "We weten niet waarom we langzaam zijn."

Het zijn moeilijke tijden voor het team van VCARB. Daniel Ricciardo komt opnieuw niet door het eerste deel van de kwalificatie. De Australiër staat onder druk en dit helpt niet voor zijn strijd om een stoeltje in 2025. "Het was een hele lastige dag. Ik weet niet waarom wij langzaam zijn en dat maakt het extra lastig. We hadden op vrijdag een aantal verbeteringen en het is extra zuur dat we er nu dan niet bijzitten."

Yuki hoopt op punten

Zijn teamgenoot Yuki Tsunoda gaat wel door naar Q2. Door een straf van Lewis Hamilton en de diskwalificatie mag de Japanner als elfde starten. Toch voelt Tsunoda zich niet helemaal comfortabel voor punten. "Het voelt alsof we ver van de punten afzitten. Ik had gehoopt in Q3 te kunnen komen. De auto voelt al stukken beter aan dan toen we het weekend begonnen, maar het is tot nu toe geen consistent weekend geweest. We moeten langzaam gaan bouwen en hopelijk kunnen we door het onvoorspelbare weer nog wat punten pakken.

Lees ook: KIJK HIER: GRAND PRIX RADIO VANUIT ZANDVOORT

Lees ook: Wie is Jack Doohan, de man die in 2025 voor Alpine rijdt

Lees ook: Sterke kwalificatie van Aston Martin in Zandvoort: 'Punten is het doel'

door Olav Veenhof

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanmelden