3 circuits die een F1-race verdienen (deel 3)

door Noah Baas
Premium update
04-jerez-test-thursday2-435195
Premium update

Ook geen zin in de lange pauze op de Formule 1-kalender? Geen nood! In de laatste aflevering van deze serie gaan we bij Grand Prix Radio kijken naar de mooiste circuits waar de Formule 1 (weer) moet gaan racen. De meeste van deze circuits zijn met een reden van de kalender verdwenen: te weinig geld, geen goede faciliteiten voor fans of ze zijn simpelweg aan de kant gezet voor andere circuits die meer betalen. Maar circuit-technisch zijn dit een paar van de beste banen ter wereld. Dit zijn circuits voor de rijders: uitdagend, een goede flow, spannende bochten en mooie locaties. 

Weer een circuit wat perfect in het typische plaatje van het land past: Fuji Speedway in Japan. Het is echt waar je aan denkt bij een racebaan in Japan: in de beboste bergen, slingerend door de heuvels, met de imposante naamgenoot Mount Fuji op de achtergrond. Het circuit ligt prachtig afgelegen in de Japanse bergen ten westen van Tokio.

Dit is een premium update van Grand Prix Radio. Door je te abonneren op deze updates via onze apps steun je de constante ontwikkeling van Grand Prix Radio en krijg je toegang tot nog meer unieke verhalen, video’s en foto’s over de autosport. De premium updates van Grand Prix Radio kun je lezen in de Grand Prix Radio apps.

door Noah Baas

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanmelden