Albon: ''Williams kan niet achterover leunen in 2025''

door Cas van de Veerdonk
Monaco Williams 2024

Williams-coureur Alexander Albon denkt dat zijn team er niet vanuit kan gaan dat het automatisch beter gaat in 2025. Het team heeft flinke stappen gezet om de auto te verbeteren in 2024, maar toch zegt hij dat ze moeten uitkijken voor tegenslagen.

Williams begon met een auto die te zwaar was. Per ronde kostte dit ongeveer 0,45 seconde. Halverwege het seizoen konden de zware onderdelen worden vervangen door lichtere. Dit kwam doordat Williams een achterstand had op het gebied van software. Het team maakte gebruik van Microsoft Excel terwijl de andere teams beschikken over geavanceerde software.

Albon waarschuwt Williams

''Ik denk niet dat dit een jaar is waarin we ons kunnen ontspannen en denken dat het allemaal vanzelf goedkomt'', zei Albon tegenover Autosport. ''We moeten nog steeds blijven pushen en ervoor zorgen dat we blijven leren en flexibel blijven. We gaan volgend jaar tegen tegenslagen aanlopen, net als elk ander team, en hopelijk zijn we nu beter in staat om daarmee om te gaan.''

 

 

 

 

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een bericht gedeeld door Williams Racing (@williamsracing)

Sainz bij Williams

''Het zal geweldig zijn zodra Carlos erbij komt en zich in het team integreert'', gaat Albon verder. ''Zijn ervaring en kennis die hij bij Ferrari heeft opgedaan, gaan ons veel helpen. Ik denk ook dat hij een goede teamleider zal zijn. Ik denk dat we een sterke line-up zullen hebben. Ik geloof echt dat we er veel van hebben geleerd, en ik ben enthousiast. Ik voel me hoopvoller over het komende jaar dan ik over dit jaar deed.''

Lees ook: Details over Hamilton zijn eerste test bij Ferrari

Lees ook: BREAKING: Formule 1 maak meerjarige contractverlenging met Belgische Grand Prix bekend

 

Lees ook: Andrea Stella over teamorders 2025: ''We noemen het nu een probleem, maar het is meer een kans''

door Cas van de Veerdonk

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanmelden