Te weinig erkenning voor Max Verstappen, de TV-regie van de Formule 1 laat steken vallen, de overeenkomsten tussen voetbal- en Formule 1-transfers, Cadillac wisselt na een half jaar al van teambaas en er wordt vooruitgeblikt op de tweede seizoenshelft. Kortom, het was weer een heerlijke bomvolle aflevering van F1 aan Tafel. Presentator Bas van Veenendaal ontving voormalig coureur & voetbalmakelaar Bas Schothorst, TV-regisseur Rolf Meter & Nederlands meest uitgesproken teambaas Frans Verschuur.
Win prijzen in podcast F1 aan Tafel
Natuurlijk zijn er ook weer prijzen te verdienen tijdens het spel Raad het Autogeluid. Wat te denken van een volle tank brandstof voor je personenauto bij TinQ, de Flitsmeister DOT, een jaar abonnement op het toonaangevende auto magazine Carros én twee toegangskaarten voor het grootste voertuigenmuseum van Europa: De Metropole Experience in Druten?
Redenen genoeg om ook deze aflevering weer te luisteren of via KIJK.nl te kijken naar F1 aan Tafel.
Disclaimer: Alle gebruik van hetgeen in deze podcast 'F1 aan Tafel' wordt opgemerkt is ongeoorloofd zonder expliciete schriftelijke toestemming ter zake verkregen van Grand Prix Radio en met inachtneming van een duidelijke bronvermelding met link.






