Max Verstappen heeft vorig seizoen alweer zijn vierde wereldtitel op rij binnengesleept in een auto die misschien niet de allersnelste was. De Nederlander heeft zich van zijn beste kant laten zien en getoond waarom hij de snelste coureur van de grid is. Grand Prix Radio neemt je in dit artikel mee langs zijn drie beste optredens van vorig seizoen.
In de kwalificatie zette hij al een rondje neer dat een record evenaarde: het zette hem namelijk op pole position voor de achtste race op rij. Hiermee evenaarde hij het record van Ayrton Senna. Lando Norris startte op de tweede plek en reed de hele race in de buurt van Verstappen. Nadat Leclerc rechtdoor ging en geen bedreiging meer was voor de Brit kon hij zich vol focussen op de Nederlander, die in de laatste rondes steeds meer last kreeg van zijn banden. Hierdoor kon de McLaren-coureur snel inlopen en eindigde hij op slechts 0,7 seconde van de Nederlander. Deze race was rond het punt dat Red Bull Racing relatief een steeds minder snelle auto had, wat deze overwinning onder druk van Verstappen extra knap maakt.
Dit is een premium update van Grand Prix Radio. Door je te abonneren op deze updates via onze apps steun je de constante ontwikkeling van Grand Prix Radio en krijg je toegang tot nog meer unieke verhalen, video’s en foto’s over de autosport. De premium updates van Grand Prix Radio kun je lezen in de Grand Prix Radio apps.