De spotlights stonden na de race in Miami vooral op McLaren-coureur Lando Norris, die de eerste overwinning uit zijn carrière behaalde. Na een moeizame start lag Charles Leclerc derde, achter Piastri en Verstappen. Daarna kwam de Safety Car, die het veld door elkaar husselde. Op de harde band had de Monegask meer snelheid en kon hij zijn P3 behouden. Carlos Sainz had het lastiger, hij was met Piastri aan het vechten nadat beide heren waren gestopt net voor de Safety Car. Na contact eindigde hij op P4, wat na een straf P5 werd.
Charles Leclerc had het, ondanks zijn goede resultaat, erg lastig tijdens de race. "Het was moeilijk vandaag. De eerste bocht ging bijna mis, gelukkig liepen we daar geen schade op." De Monegask ziet in dat hij pech had vandaag: "We gingen vroeg naar binnen, wat ons helaas tijd kostte. Door de Virtual Safety Car en de Safety Car konden anderen een gratis pit stop maken." Leclerc is echter positief over de toekomst: "Er komen upgrades aan, dus hopelijk kunnen we binnenkort meedoen in de strijd om overwinningen."
Dit bericht op Instagram bekijken
Sainz: "Het was niet mijn dag"
Het eerste wat Sainz doet is zijn beste vriend feliciteren: "Gefeliciteerd Lando, ik ben echt enorm blij voor hem! Hij heeft het lang verdiend en deze keer was het zijn dag." De race van de Spanjaard zelf was naar eigen zeggen wat minder. "Mijn race was het tegenovergestelde, het was niet mijn dag. De start was goed, maar ik moest wijken voor Pérez waardoor ik terugviel. De Safety Car kwam de ronde na mijn pit stop de baan op en daarmee verloren we een kans om de race te leiden." Sainz is echter tevreden over het weekend: "Ik ben redelijk tevreden met de race, want de snelheid was goed en we hebben veel punten behaald voor het team. Op naar de volgende."
Lees ook: Race Gemist: GP Miami
Lees ook: Lando Norris dolblij na eerste Grand Prix-overwinning
Lees ook: Verstappen lovend over Norris: "Zal niet zijn laatste overwinning zijn"