Hero or Zero: De Grand Prix van Brazilië

door Jesse Janssen
Premium update
Verstappen pole zaterdag Amerika 2025
Premium update

Coureurs die hun auto in de muur prakken, opvallende boordradio's en teams die er verrassend snelle rondjes uitpersen; een raceweekend heeft over het algemeen flink wat in petto. Wie verbaast er en wie stelt er juist teleur? In de rubriek Hero or Zero zet Grand Prix Radio de sterkste en zwakste prestaties voor je op een rijtje. In de editie van deze week kijken we naar de Grand Prix van Brazilië, met in de hoofdrol een enorm sterke Antonelli, een comeback waar je "u" tegen zegt van Verstappen en Red Bull dat niet weet hoe je een tijdstraf in moet lossen. 

Het lijkt altijd makkelijk om Max Verstappen een plek te geven als Hero, maar na deze race kan je niet anders dan hem een van de beste coureurs dit weekend noemen. Na een verschrikkelijk begin dit weekend heeft hij het in de race helemaal omgegooid. Hij startte vanuit de pitstraat en miste op een haar na P2. Ondanks dat is P3 een geweldig eindresultaat voor hem en het team. Het kampioenschap lijkt onmogelijk, maar er kan nog van alles gebeuren, daarvoor blijft het sport. Al met al was dit een fantastische race van de Nederlander, zo vonden ook de fans. Verstappen is verkozen tot Driver of the Day.

Dit is een premium update van Grand Prix Radio. Door je te abonneren op deze updates via onze apps steun je de constante ontwikkeling van Grand Prix Radio en krijg je toegang tot nog meer unieke verhalen, video’s en foto’s over de autosport. De premium updates van Grand Prix Radio kun je lezen in de Grand Prix Radio apps.

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
whatsapp