Lisa Billard krijgt Wild Card voor F1 Academy in Singapore

door Cas van de Veerdonk
f1 academy jeddah

Lisa Billard is gekozen als Wild Card-coureur voor ronde 6 van het F1 ACADEMY-seizoen in Singapore. Ze rijdt namens Gatorade, de officiële partner van de raceklasse.

Eerder dit seizoen reed de Française mee in de eerste F1 Academy Rookie Test. Ze eindigde daar met de tweede snelste tijd. In Singapore rijdt ze in de auto met nummer 60, die een speciale livery krijgt, om het 60-jarig bestaan van Gatorade te vieren. Het partnerschap met het merk loopt tot 2030.

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door F1 Academy (@f1academy)

Succes

Eerder reed Mathilda Paatz ook voor Gatorade. Zij reed mee als Wild Card in Montreal. Naast sponsoring krijgen de coureurs praktische voordelen. Zo deden ze tijdens tests mee aan zweetmetingen om persoonlijk advies te krijgen over hun vochtbalans. Het Wild Card-programma begon in 2024 en heeft succes. Vier coureurs die toen een Wild Card kregen, hebben nu een vast zitje in de F1 ACADEMY. Ook Ella Lloyd, de Singapore Wild Card van 2024, behoort daarbij.

Lees ook: Managing director Steve Nielsen geeft eerste interview na start van nieuwe functie bij Alpine: “Het voelt als thuiskomen”

Lees ook: Alex Albon ontwerpt helm met UNICEF Thailand voor Grand Prix van Singapore

Lees ook: FIA-president kritisch op meer sprintraces: "Er spelen meerdere belangen"

 

 

 

door Cas van de Veerdonk

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanmelden