Afgelopen seizoen heeft McLaren het lastig gehad met de coureurs gelijk te behandelen. Uiteindelijk kwamen ze met de oplossing ‘papaya rules’. Dit zorgde ervoor dat beide coureurs gelijke kansen kregen. Oscar Piastri spreekt zich hierover uit.
Ondanks de kritiek van buitenaf is Piastri blij met deze regel. Het hele jaar door vochten Piastri en Lando Norris voor het kampioenschap. Beide hebben ze vooraan gestaan. Lando Norris is heeft uiteindelijk het kampioenschap gewonnen. Altijd hebben ze zich aan de regels gehouden.
Dit is een premium update van Grand Prix Radio. Door je te abonneren op deze updates via onze apps steun je de constante ontwikkeling van Grand Prix Radio en krijg je toegang tot nog meer unieke verhalen, video’s en foto’s over de autosport. De premium updates van Grand Prix Radio kun je lezen in de Grand Prix Radio apps.








