Beide coureurs van Racing Bulls waren snel tijdens de race in Jeddah. Isack Hadjar finisht op de tiende plek. Liam Lawson finisht net buiten de punten op P11, maar door een tijdstraf van tien seconden eindigt hij op de twaalfde plek.
''Om eerlijk te zijn dacht ik niet dat punten haalbaar waren op pure snelheid, maar we hebben ervoor gezorgd dat het is gelukt'', vertelt Hadjar aan F1.com. Beide coureurs reden aan het einde van de race in verkeer, waardoor het vrij lastig was om omhoog te klimmen. ''De auto was best snel, maar we zaten heel de race in verkeer, ongeacht wat we deden'', verklaart Lawson.
Teamwork
In de laatste ronde zat Hadjar vast achter de twee Williams-auto's die goed samenwerkten om de Racing Bulls achter hen te houden. ''Twee ervaren coureurs die elkaar helpen, daar kan ik niks tegen doen. Het was best frustrerend, want als het geen teamgenoten waren geweest, was P8 zeker haalbaar. Dat is ook racen en wij hadden waarschijnlijk hetzelfde gedaan in die situatie.''
Dit bericht op Instagram bekijken
Tijdstraf
Lawson zat vlak achter Hadjar en voelde zich goed in de auto. ''Dit weekend is het meest comfortabele wat ik ben geweest in de auto. Ik denk dat we alles goed doen. Om punten te scoren moet het alleen nog allemaal samen komen.'' Door een tijdstraf verliest Lawson één plek. ''Ik weet niet wanneer ik hem heb gekregen. Misschien tijdens het inhalen van Doohan.''
Lees ook: Ruud Hendriks presenteert F1 aan Tafel
Lees ook: Charles Leclerc pakt eerste podium van het seizoen voor Ferrari in Jeddah