Wanneer worden de Formule 1-auto’s van 2026 gepresenteerd?

door Tim Koenders
Premium update
F1 Grand Prix van Abu Dhabi 2025 - Start
Premium update

McLaren heeft bekendgemaakt wanneer zij de auto voor 2026 gaan presenteren. Daarmee is de presentatiedatum van het hele veld duidelijk.

Welk team verrast met een nieuwe livery en welk team ziet er eigenlijk weer hetzelfde uit? Hoe gaan de auto’s van de nieuwe namen op de grid, Audi en Cadillac, eruit zien? Al vroeg in het nieuwe jaar worden de eerste auto’s voor het nieuwe seizoen wereldkundig gemaakt. Toch was het ook nog even wachten tot het duidelijk was wanneer elk team de eerste beelden van de nieuwe bolide laat zien. McLaren liet het langst op zich wachten. De regerend-kampioen heeft recent duidelijk gemaakt dat nieuwe auto wordt gepresenteerd op negen februari. Daarmee is het samen met Aston Martin het laatste team dat de nieuwe auto gaat presenteren.

Dit is een premium update van Grand Prix Radio. Door je te abonneren op deze updates via onze apps steun je de constante ontwikkeling van Grand Prix Radio en krijg je toegang tot nog meer unieke verhalen, video’s en foto’s over de autosport. De premium updates van Grand Prix Radio kun je lezen in de Grand Prix Radio apps.

door Tim Koenders

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanmelden