
Carlos Sainz vindt dat de publieke opinie niet moet klagen over de dominantie van Red Bull Racing in de Formule 1. "Zij verdienen het", vindt de Spanjaard.
Met grote overmacht won Max Verstappen in Bahrein en Sergio Pérez in Saoedi-Arabië. Beide keren konden de achtervolgers geen vuist maken en had Red Bull in de wedstrijd een groot gat naar de nummer 3 Fernando Alonso. Gelijk begon de publieke opinie voorzichtig te mopperen over de dominantie van Red Bull, maar dat is niet terecht, stelt Ferrari-coureur Carlos Sainz.
"Als een team domineert dan hebben ze gewoon goed werk geleverd", stelt de Spanjaard in gesprek met RaceFans. "Stel dat Ferrari domineerde dan was ik heel boos geworden op mensen die daarover zouden klagen. Ik hou gewoon niet van dit soort uitspraken", aldus de Ferrari-coureur.
Lees ook: Corne Klijn en Ronald Molendijk te gast in F1 aan Tafel
Lees ook: Alpine probeerde strafpunten Gasly te verminderen
Lees ook: Ook Madrid wil grand prix organiseren