Ferrari tekent deal met HP als titelsponsor

carlos sainz ferrari 2024 jeddah

De Italiaanse renstal Ferrari heeft aangekondigd een nieuwe titelsponsor weten te strikken. Het Duitse 'HP' is de gelukkige. Ferrari zal vanaf nu als 'Scuderia Ferrari HP' overal verschijnen.

Scuderia Ferrari zal vanaf de Grand Prix van Miami 'Scuderia Ferrari HP' gaan heten. Het Italiaanse Formule 1-team kondigt groots aan dat het Duitse 'HP' vanaf nu hun titelsponsor zal gaan zijn. Over de lengte van de deal wordt weinig vrijgegeven. Ook zal het logo van HP groot op de raceoverals te zien zijn en op de motorkap van de rode bolides. Ferrari zal worden voorzien van allerlei apparatuur van HP zoals computers, laptops en printers. 

SF-24 Ferrari

Scuderia Ferrari Press Office

HP is geen onbekende naam in de F1-wereld

Hewlett Packard, de volledige benaming van HP, is niet nieuw in de wereld van Formule 1. Zo zijn zij ook al een belangrijke sponsor van Mercedes, maar dit is echter wel Hewlett Packard Enterprise. Hewlett Packard Enterprise richt zich op clouds en netwerkoplossingen. In 2015 werden dit bedrijf en het bedrijf dat een deal heeft getekend met Ferrari al losgekoppeld van elkaar.

Zie ook: Ferrari verruilt rode livery voor blauw tijdens Grand Prix van Miami

Zie ook: McLaren verrast door race pace tijdens Chinese GP na mindere Sprint

Zie ook: Alonso geeft uitleg over opvallende strategie in China

Blijf op de hoogte!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanmelden